MertVan & Partners Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, kuruluşundan itibaren 30 yılı aşkın süre içinde bir kişilik butik firmadan 50.000 kişiyi bünyesinde barındıran holdinglere kadar geniş bir yelpazede hizmet vermiş ve gerek bireysel gerekse kurumsal düzeyde çok sayıda başarılı çalışmaya imza atmıştır.


MertVan & Partners Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, Sağlık Hukuku, Hukuksal Koruma Sigortası, Tüketici Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra Hukuku bazlı çalışmalarını gerek kendi ofisinde yetiştirdiği, gerekse işbirliği yaptığı hukuk bürolarıyla kurduğu mesleki birlikteliklerle başarıyla sürdürmüştür.


Av. Dr. Mert Van, ayrıca yetiştirip hukuk sektörüne kazandırdığı pek çok genç meslektaşı ile ‘’deneysel hukuk’’ çalışmalarını yürütmektedir. Global ölçekte yaşanan pandemi döneminde, iş ve özel hayatlarda oluşan değişim ile birlikte doğan ihtiyaçları gözlemleyen Av. Dr. Mert Van, önümüzdeki 5 yıllık dönem içindeki çalışmalarını ‘’Gayrimenkul Hukuku, Gıda Hukuku ve Tarım Hukuku’’ alanlarında yoğunlaştırmış ve aktif süreci başlatmıştır.

Temel Hukuk Dalları
Detaylar
Güncel Hukuk Dalları
Detaylar
Geleceğin Hukuk Dalları
Detaylar
Yukarı